POZTS.pl - Kolegium Sędziów POZTS: egzamin i aplikacja na ME
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Kolegium Sędziów POZTS: egzamin i aplikacja na ME
12 sierpnia 2011, 15:27 | Tomasz Pasternak

Kolegium Sędziów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego informuje, że zostanie przeprowadzone szkolenie sędziów przed egzaminem na licencję do prowadzenia rozgrywek ekstraklasy i I ligi. Odbędzie się ono w dniu 26 sierpnia 2011 roku (piątek) o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Podkarpackiej Federacji Sportu w Rzeszowie, przy ul. Pułaskiego 13a (przedłużenie budynku, w którym mieści się Biuro POZTS).

Sam egzamin, którego organizacja w tym roku przypada na POZTS, zaplanowany został na dzień 28 sierpnia 2011 roku (niedziela), na godz. 12:00. Przeprowadzony on będzie w sali wykładowej P-2 w budynku "P" Politechniki Rzeszowskiej, przy ul. Poznańskiej 2 (wysoki, oszklony budynek, w odległości ok. 100 metrów od hali sportowej).

Do pobrania: aplikacja na ME 2011 - pismo przewodnie

Ważną informację przesyła ponadto Kolegium Sędziów Polskiego Związku Tenisa Stołowego. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy, które w październiku, odbędą się w Gdańsku i Sopocie, KS PZTS zaprasza do składania aplikacji odnośnie współprowadzenia imprezy w charakterze sędziego liczącego. Wymogi stawiane kandydatom znajdują się w piśmie przewodnim.