tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Kinga Stefańska triumfowała w III OTK Seniorów!
7 lutego 2012, 13:38 | Tomasz Pasternak

Znakomicie ułożył się dla reprezentantów województwa podkarpackiego rozgrywany w Łomży III Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów. W kategorii kobiet równych nie miała sobie Kinga Stefańska z KTS Zamek OWG Tarnobrzeg, a w kategorii mężczyzn trzecie miejsce zajął Tomasz Lewandowski ze SPAR AZS Politechniki Rzeszów. Warto dodać, że zmagania wygrał pochodzący ze Stalowej Woli, Robert Floras, obecnie reprezentujący barwy Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

Do pobrania: wyniki i klasyfikacje końcowe III OTK Seniorów

Kinga Stefańska, która przed tygodniem zwyciężyła w III WTK Seniorów w Rzeszowie, do finału dotarła w świetnym stylu - tam czekała na nią Agata Pastor (AZS DWSPiT Polkowice). Tarnobrzeżanka pozwoliła rywalce triumfować w pierwszym i piątym secie, pozostałe zapisując na swoje konto. Najlepszy w karierze wynik w turniejach rangi OTK Seniorów zanotowała też inna zawodniczka KTS-u, Katarzyna Ślifirczyk. Medalistka Mistrzostw Polski Juniorów z ubiegłego roku wygrała trzy spotkania w turnieju głównym i zmagania zakończyła w przedziale miejsc 5 - 8.

Na trzecim miejscu w kategorii mężczyzn sklasyfikowany został Tomasz Lewandowski. Rzeszowianin w walce o finał uległ w czterech setach Patrykowi Chojnowskiemu, którego to następnie w stosunku 4:2 pokonał Floras. Podobnie jak Ślifirczyk, na miejscach 5 - 8 udział w III OTK zakończył inny z reprezentantów SPAR AZS, Paweł Chmiel. W przedziale 17 - 20 sklasyfikowano Dariusza Kiełba (PKS Kolping Jarosław), zaś 25 - 28 Damiana Wojdyłę (GMKS Strzelec Frysztak).