POZTS.pl - Tarnobrzeżanki walczą o finał Pucharu ETTU!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Tarnobrzeżanki walczą o finał Pucharu ETTU!
15 marca 2012, 18:09 | Tomasz Pasternak

W najbliższy piątek o godzinie 17:00 pingpongistki KTS Zamek Tarnobrzeg rozegrają jak dotąd najważniejsze spotkanie obecnego sezonu. Podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka czeka arcytrudny, rewanżowy bój w półfinale rozgrywek o Puchar ETTU, a ich przeciwnikiem będzie ekipa mistrzyń Rosji, Dalenergoset Projekt Władywostok.

W pierwszym pojedynku tarnobrzeżanki dość pechowo przegrały w Moskwie 2:3. Losy spotkania mogła na szalę KTS przechylić Czeszka Renata Strbikova, która w piątym meczu prowadziła z wicemistrzynią Europy seniorek już 2:1 w setach, ale ostatecznie uległa Ukraince 2:3. Wynik ten jednak w dalszym ciągu zachowuje spore szanse na awans podopiecznych trenera Nęcka, które liczą na spory doping ze strony miejscowych kibiców.

- Przegraliśmy, ale ten wynik daje jeszcze nadzieję na rewanż. Przy porażce 0:3 nie mielibyśmy już nawet teoretycznych szans na awans. Nie składamy broni i bez względu na końcowy rezultat, zrobimy wszystko, by jak najlepiej zagrać w piątkowym meczu - zapowiadał po pierwszym spotkaniu opiekun tarnobrzeżanek.

Poza Piesocką, barw ekipy z Władywostoku w pierwszym meczu broniła też doskonale rozpoznawana Białorusinka Wiktoria Pawłowicz oraz reprezentantka Rosji, Anna Tichomirowa. Obydwa punkty na konto tarnobrzeżanek zapisała świeżo upieczona mistrzyni Polski i brązowa medalistka ostatnich mistrzostw Europy seniorek, Li Qian.

Puchar ETTU kobiet - półfinał: KTS Zamek Tarnobrzeg - Dalenergosetprojekt Władywostok
16 marca 2012, godz. 17:00, al. Niepodległości 2
(Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu)
Wstęp wolny.