POZTS.pl - Zagrasz w XIII Finale Podkarpackiej Olimpiady?
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Zagrasz w XIII Finale Podkarpackiej Olimpiady?
10 kwietnia 2012, 10:14 | Tomasz Pasternak

Już po raz trzynasty, w okresie przedwakacyjnym, zorganizowana zostanie największa masowa impreza w kalendarzu Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego. Chodzi oczywiście o finał Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, która to każdego roku gromadzi w jednym miejscu sympatyków tej dyscypliny z całego województwa.

Gospodarzem XIII Finału będzie Łańcut - miasto, które ma już doświadczenie w organizowaniu tego typu zawodów, albowiem to właśnie w hali tamtejszego MOSiR-u odbyły się dwie poprzednie edycje Olimpiady. Przypomnijmy, że w roku 2010 w imprezie wystartowało blisko 270 uczestników, a rok później liczbę tę udało się "pobić" - do Łańcuta przyjechało dokładnie 287 zawodników, nie tylko z terenu Podkarpacia, ale również z Ukrainy.

Regulamin XIII edycji POTS znaleźć można na stronie internetowej Olimpiada.POZTS.pl. Również za jej pośrednictwem przewidywana jest możliwość przesyłania zgłoszeń indywidualnych osób zamieszkujących te tereny województwa, na których nie będą rozgrywane eliminacyjne zmagania gminne i powiatowe.