POZTS.pl - WAŻNE! Utrata korespondencji + informacje o Olimpiadzie
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

WAŻNE! Utrata korespondencji + informacje o Olimpiadzie
8 czerwca 2012, 12:20 | Tomasz Pasternak

Biuro Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego w Rzeszowie z przykrością informuje, że nastąpiła awaria programu do obsługi poczty elektronicznej. Na skutek tego utracona została cała przychodząca korespondencja do Biura POZTS za okres od 6 kwietnia do 6 czerwca 2012 roku.

Znaczną część utraconych wiadomości stanowiły zgłoszenia do Finału XIII Podkarpackiej Olimpiady Tenisa Stołowego, który zostanie rozegrany w dniu 17 czerwca 2012 roku (niedziela) w Łańcucie. W związku z powyższym uprzejmie prosimy wszystkie osoby organizujące zmagania eliminacyjne w miastach i starostwach powiatowych, a także te, które brały w nich udział, o ponowne przesłanie informacji o ich wynikach - na adres podkarpacki@pzts.pl.

Jednocześnie informujemy, że przedłużyliśmy termin przyjmowania zgłoszeń do Olimpiady - do 14 czerwca 2012 roku (czwartek). Szczegółowe informacje na temat zawodów znaleźć można na stronie internetowej http://olimpiada.pozts.pl/, a także kontraktując się telefonicznie z Panem Adamem Angrysem (tel. 606 425 521), który koordynuje przygotowania do Olimpiady.

Ponadto, w związku z awarią systemu, prosimy pozostałe podmioty, które nadsyłały wszelkiego typu informacje bądź zapytania drogą elektroniczną w okresie od 6 kwietnia do 6 czerwca 2012 roku, o ponowne ich dostarczenie do Biura POZTS - na adres podkarpacki@pzts.pl.

Wszystkich zainteresowanych przepraszamy za zaistniałe utrudnienia.