POZTS.pl - W weekend: I WTK Kadetów
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

W weekend: I WTK Kadetów
19 września 2012, 12:16 | Tomasz Pasternak

Na najbliższy weekend zaplanowane zostały pierwsze w sezonie 2012/2013 zmagania kadetów w ramach Wojewódzkich Turniejów Kwalifikacyjnych. Czolowe zawodniczki i zawodnicy z tej kategorii wiekowej zjadą się w sobotę do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dukli.

Do pobrania: komunikat I WTK Kadetów | listy startowe do I WTK

UWAGA! Każdy zawodnik, by móc wystartować w I WTK Młodzików bądź I WTK Juniorów (a także w kolejnych turniejach seniorów, juniorów, kadetów i młodzików rangi wojewódzkiej, prowadzonych przez POZTS w Rzeszowie), musi posiadać wykupioną licencję zawodniczą na bieżący sezon. Zawodnicy nie posiadający licencji nie będą dopuszczeni do zawodów.

Jednocześnie prosimy kluby sportowe o odpowiednio wczesne dostarczanie wniosków o licencje dla zawodników dookoptowywanych w trakcie sezonu. Ma to na celu uniknięcie problemów związanych z ich rejestracją w bazie Polskiego Związku Tenisa Stołowego i niemożnością naliczania im punktów w klasyfikacjach wojewódzkich - przypadki takie zdarzały się niestety bardzo często w poprzednich sezonach.