POZTS.pl - Podziękowania Sławomira Maciąga dla Delegatów POZTS
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

Podziękowania Sławomira Maciąga dla Delegatów POZTS
28 września 2012, 18:47 | Tomasz Pasternak

Zapraszamy do zapoznania się z treścią podziękowań, jakie do Delegatów Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego na Walne Sprawozdawczo - Wyborcze Zgromadzenie, które odbyło się w dniu 27 września 2012 roku w Rzeszowie, kieruje nowo powołany Członek Zarządu POZTS Sławomir Maciąg.

- Witam serdecznie wszystkie Koleżanki i Kolegów. Chcę z tego miejsca podziękować wszystkim tym, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem - trenerom, opiekunom i działaczom. Jestem mile zaskoczony liczbą głosów oddanych na moją kandydaturę.

- Jest to dla mnie sygnał, mobilizacja i ogromne wyzwanie do wytężonej pracy na rzecz POZTS - dla nas wszystkich, a przede wszystkim dla dobra naszych wychowanków dzieci i młodzieży, bo to dzięki nim, ich wysiłkom, determinacji i zaangażowaniu w treningi jesteśmy przez cały czas obecni na arenie ogólnopolskiej.

- Dołożę wszelkich starań, aby sumiennie i z pełnym zaangażowaniem wykonywać powierzone mi obowiązki. Pragnę pogratulować i zarazem życzyć obecnie wybranemu Zarządowi samych sukcesów w realizacji powierzonych nam obowiazków i celów, przed którymi wszyscy razem stoimy. Podkreślam - wszyscy razem. Dziękuję.


Z poważaniem,
Sławomir Maciąg