POZTS.pl - W sobotę: relacja "na żywo" z II WTK Kadetów!
OSTATNIE WYNIKI:

Aktualności POZTS na Facebooku
Ekstraklasa na Podkarpaciu
Tenis niepełnosprawnych

Sponsor sprzętowy POZTS

Filia w Rzeszowie:
Aga Sport - Czułno Tadeusz

ul. Podkarpacka 1a, 35-082 Rzeszów
tel. 605 669 996
e-mail: czulno@op.pl

W sobotę: relacja "na żywo" z II WTK Kadetów!
29 listopada 2012, 15:56 | Tomasz Pasternak

Biuro Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego pragnie poinformować, że w najbliższą sobotę zostanie przeprowadzona pierwsza tekstowa relacja "na żywo" z zawodów rangi Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego. Za pośrednictwem strony internetowej POZTS.pl śledzić będzie można przebieg rozgrywanego we Frysztaku, II WTK Kadetów.

Już przed niespełna dwoma tygodniami na łamach POZTS.pl dostępna była bezpośrednia relacja z Finału Wojewódzkiego Drużynowego Pucharu Polski Kobiet i Mężczyzn w tenisie stołowym, odbywającego się właśnie w hali sportowej Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego we Frysztaku.

Tym razem przed ekrany komputerów zapraszamy rodziców, trenerów oraz wszystkich innych zainteresowanych, którzy nie będą w stanie osobiście przybyć do Frysztaka, a chcieliby śledzić na bieżąco wydarzenia z II WTK Kadetów.

Relacja obejmować będzie zarówno podgląd głównych "drabinek" turniejowych, jak i sam opis najważniejszych doniesień bezpośrednio z hali. Początek o godzinie 10:00 w sobotę.